RebelArt

Dekoracje, Wnętrza, Inspiracje

Porady

Domy koło Krakowa to sprzedażowy hit. Jak szukać dobrych okazji?

Domy koło Krakowa to sprzedażowy hit. Jak szukać dobrych okazji?

Coraz więcej osób planujących zamieszkanie w Krakowie decyduje się nie na centrum miasta, ale na jego obrzeża, gdzie ceny nadal utrzymują się na przystępnym poziomie. Na szczególną uwagę zasługują również podkrakowskie miejscowości, gdzie deweloperzy realizują nowe inwestycje. Nic więc dziwnego, że domy koło Krakowa to dzisiaj sprzedażowy hit. Jak znaleźć najlepszą ofertę dla siebie?

 

Dlaczego domy pod Krakowem cieszą się tak dużym powodzeniem?

Własny dom daje więcej komfortu niż mieszkanie. Nic dziwnego, że aktualnie na zakup nieruchomości tego typu decyduje się wiele osób. Co więcej, koszty domów i mieszkań wcale nie są obecnie tak różne, co dodatkowo ułatwia podjęcie decyzji zakupowej.

 

Podobnie jest na małopolskim rynku nieruchomości, a dokładnie w okolicach Krakowa. Popularne są między innymi lokalizacje jak Bieżanów-Prokocim, Wzgórza Krzesławickie, Swoszowice, Nowa Huta, Dębniki, Wola Justowska, aby wspomnieć jedynie o paru z nich.

 

Ceny mieszkań w Krakowie nawet na obrzeżach wynoszą już ponad 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy, natomiast domy bardzo często można kupić nadal w niższych cenach za metr, na przykład w cenach około 5-7 tysięcy złotych.

 

Jednak cena nie jest jedynym atutem domów pod Krakowem. Na uwagę zasługuje również większa wygoda, przestrzeń, łatwy dostęp do zielonych okolic, ale jednocześnie szybki dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją publiczną. To powoduje, że na kupno domów decyduje się wiele osób – single, pary, rodziny.

 

Dom koło Krakowa – rynek pierwotny i wtórny

Obecnie nieruchomości pod Krakowem można znaleźć nie tylko na rynku wtórnym. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też domy nowe, które realizowane są przez deweloperów.

 

Do dyspozycji klientów są domy wolnostojące, bliźniaki oraz domy szeregowe na nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych.

 

Można również zdecydować się na domy z rynku wtórnego. Używane domy pod Krakowem to nieruchomości z różnych roczników. Można znaleźć wśród nich te wybudowane zaledwie kilka lat temu, jak i te starsze, wymagające generalnego remontu, jednak sprzedawane w atrakcyjnych cenach.

 

Domy pod Krakowem – gdzie szukać ofert?

Osoby zainteresowane zakupieniem domu pod Krakowem mogą obecnie znaleźć szeroką gamę ofert online już teraz. Są one publikowane na portalach ogłoszeniowych oraz na stronach internetowych firm deweloperskich.

 

Warto sprawdzić nowe domy koło Krakowa w ap7.pl, gdzie można znaleźć szeroką gamę ciekawych ofert w różnych lokalizacjach wokół stolicy Małopolski. Najlepiej śledzić oferty na bieżąco, aby nie przegapić żadnej ciekawej propozycji.

 

Ile kosztują domy koło Krakowa?

Ceny domów koło Krakowa rozpoczynają się od około 500-600 tysięcy złotych. Natomiast za dom o dużej powierzchni trzeba będzie zapłacić już ponad 1-1,5 miliona złotych. Ceny zależne są głównie od stanu domu, jego powierzchni, instalacji oraz od lokalizacji nieruchomości.

 

Z aktualnymi cenami nieruchomości można łatwo zapoznać się w internecie i łatwo porównać je ze sobą w różnych lokalizacjach w Krakowie i okolicach.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.