RebelArt

Dekoracje, Wnętrza, Inspiracje

Dekoracje

Miękkie i przyjemne ręczniki hotelowe

Miękkie i przyjemne ręczniki hotelowe

Wybór ręczników, zwłaszcza tych hotelowych wcale nie jest taki prosty. Chodzi przecież o to, aby były nie tylko najlepszej jakości, ale dodatkowo posiadały wyjątkową chłonność. Zadaniem ręczników jest osuszanie ciała, dlatego też warto postawić na te, które posiadają jak najlepszy skład. Kompletując wyposażenie hotelu, należy zadbać o wysokogatunkowe tekstylia, które pozwolą przybyłym gościom na odpoczynek na najwyższym poziomie, a każdą spędzoną noc będą wspominać z największą przyjemnością. Jak zatem wybrać najlepsze ręczniki? Na co zwrócić szczególną uwagę?

producent ręczników hotelowych

Najlepszy producent ręczników hotelowych

Decydując się na zakup ręczników, warto postawić na te, które charakteryzują się odpowiednią gramaturą i wyjątkowo mocnym splotem. Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ ręczniki hotelowe poddawane są ciągłej eksploatacji, wymagają intensywnego prania i to nierzadko w bardzo wysokich temperaturach. Oznacza to, że muszą być niesamowicie wytrzymałe, aby można było cieszyć się z ich walorów przez długi czas. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się ręczniki od firmy Textilo Group. W ich ofercie znajdują się ręczniki wykonane ze 100% frotte, materiału, który jest idealną tkaniną, wykorzystywaną przy produkcji ręczników. Frotte świetnie absorbuje wodę, a dodatkowo jest niesamowicie gładki i miękki. Textilo Group jako producent ręczników hotelowych, wykorzystuje wyłącznie sprawdzone materiały i dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. 

Ręczniki idealne do łazienki i na basen

Ręczniki stosowane w hotelach, muszą być także niesamowicie uniwersalne. Goście korzystają z nich nie tylko w łazience, ale również podczas wizyty na basenie, w saunie i SPA. W każdym z tym miejsc ręcznik jest wręcz niezbędny, dlatego marka Textilo Group oprócz wysokiej jakości, stawia także na wyjątkową praktyczność. W związku z tym, w ich ofercie znajdują się ręczniki, które występują w różnorodnych rozmiarach oraz posiadają odmienne struktury. Do wyboru otrzymujemy ręczniki gładkie i ręczniki wytłoczone. Każdy z nich dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Ponadto, istnieje możliwość umieszczenia napisu firmy lub określonego wzoru, także w formie gładkiej lub wytłoczonej. Ręczniki posiadają również odpowiednią gramaturę i są przystosowane do prania w wysokich temperaturach, dlatego idealnie nadają się jako uzupełnienie tekstyliów hotelowych. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.