RebelArt

Dekoracje, Wnętrza, Inspiracje

Porady

Uchwyt na szczotki jako ekspert w zakresie prac porządkowych

Uchwyt na szczotki jako ekspert w zakresie prac porządkowych

Utrzymanie czystości wśród licznych szczotek, mioteł nie jest łatwe. Codzienne porządki może  utrudniać fakt, że zmieniają swoje miejsce, jeżeli z narzędzi korzysta kilka osób. Uchwyty ścienne w znacznym stopniu ułatwiają użytkowanie akcesoriów do sprzątania, a szczoteczki do zębów, ręczniki dzięki nim znajdują swoje miejsce.

Uchwyt na szczotki i mopy

Znalezienie miejsca na mopa, miotłę czy nawet szczotki w pomieszczeniu mieszkalnym nie jest łatwe. Często wykorzystane są do tego domowe pralnie lub schowki zagospodarowane w tym celu. Uchwyt na szczotki poprawi organizację akcesoriów do sprzątania w szafie lub na ścianie. Rozwiązanie samozaciskowe przytrzyma każdy kształt przedmiotu. Niektóre modele utrzymują rzeczy o  wadze do 5 kilogramów.  W ten sposób wszystko jest w zasięgu ręki, w jednym miejscu, a to zaoszczędza czas, który byłby bezpowrotnie poświęcony na szukanie. Zaczep można wykorzystać na poukładanie w jednym miejscu nawet szczotek do odkurzacza, co będzie niezwykle praktyczne.

Uchwyt na szczotki jako niezbędnik w składziku

Organizacja narzędzi do utrzymania czystości obowiązuje nie tylko w domu, ale również w schowku na narzędzia ogrodnicze. Grabie, zmiotki, szczotki ulicówki znajdują się na wyposażeniu każdego składziku. Zamontowanie na ścianie uchwytu na szczotki wpływa nie tylko na zachowanie ładu w pomieszczeniu, ale również w znacznym stopniu ułatwia korzystanie z tych narzędzi. Notoryczne poszukiwanie porzuconych grabi w ogrodzie jest stratą czasu, który można spożytkować w inny sposób.

Haczyki i wieszaczki

Uchwyty ścienne to nie tylko mocowanie na szczotki, ale także liczne haczyki. Obok haczyków na szczoteczki do zębów producenci oferują w różnych formach i barwach uchwyty na ręczniki. Zakup takich akcesoriów pomaga utrzymać porządek w łazience oraz kuchni. Obok uchwytów na ręczniki, ściereczki haczyki do powieszenia na relingu przytrzymają podstawowe akcesoria kuchenne takie, jak łopatki czy chochelki. Nie trzeba martwic się o wiercenie w ścianie czy płytkach ceramicznych. Producenci przygotowali bogatą ofertę na wieszaki samoprzylepne lub do zawieszenia np. na grzejnikach łazienkowych i pokojowych.

Akcesoria do utrzymania porządku takie jak uchwyty na szczotki czy różnego rodzaju wieszaczki, haczyki przyczyniają się do poprawy funkcjonalności w danym pomieszczeniu. Znajdują zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach domowych,  ale również gospodarczych. Uchwyty na szczotki wpływają na komfort ich użytkowania w składzikach przy zakładach pracy.

Udostępnij

O autorze