RebelArt

Dekoracje, Wnętrza, Inspiracje

Meble

Wnętrze w stylu industrialnym – jak uzyskać taki efekt?

Wnętrze w stylu industrialnym – jak uzyskać taki efekt?

Aranżowanie własnego mieszkania lub domu daje wiele satysfakcji i radości. Jest to też bardzo czasochłonne zajęcie. W końcu chcemy, aby wszystko wyglądało dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Dlatego aby ułatwić cały ten proces, warto poznać praktyczne porady, jak osiągnąć dany styl we wnętrzu. Dziś zajmiemy się aranżacją industrialną. Jakie meble i dodatki wybrać, aby we wnętrzu królował właśnie ten styl? Warte uwagi produkty znajdziesz w naszym artykule! Zapraszamy do lektury!

Styl industrialny – jaki jest?

Zacznijmy od tego, czym właściwie charakteryzuje się styl industrialny. Jest on mocno związany z tak zwanymi „loftami”. Są to mieszkania z otwartą przestrzenią, wysokimi sufitami oraz najczęściej usytuowane w pofabrycznych lokalizacjach. Jednak styl industrialny można osiągnąć także w tradycyjnych wnętrzach. Wystarczy odpowiednio manewrować dodatkami, kolorystyką i meblami! Styl industrialny charakteryzuje się otwartą przestrzenią, a więc warto połączyć pokoje wspólne w jedną całość. A więc koniecznie postaw na kuchnie z salonem i jadalnią! Kolorystyka powinna być utrzymana w bielach i szarościach. Do tego naturalne drewno oraz zimny beton. Takie połączenia już nadadzą wnętrzu charakterystycznego, pofabrycznego charakteru!

Jakie meble wybrać do stylu industrialnego?

Skoro kolorystykę mamy już ustaloną, możemy zająć się meblami. Postawmy na surowe materiały, takie jak wcześniej wspomniane drewno oraz beton, a także metal. Aby nie uzyskać zbyt zimnego, ponurego efektu, możemy wprowadzić do aranżacji żywy i mocny kolor! Świetnie w tym celu sprawdzą się krzesła, które dostaniemy na stronie https://www.edinos.pl/krzesla-industrialne. Znajdziemy tu szeroki wybór produktów, które idealnie wpisują się w industrialny styl! Krzesła mogą być nie tylko elementem praktycznym, ale także ogromną ozdobą! Możemy postawić na coś minimalistycznego lub mocno rzucającego się w oczy. Do wyboru, do koloru!

Styl industrialny w Twoim domu!

Nie tylko meble, ale także dodatki sprawią, że Twoje wnętrze będzie jak z loftu wyciągnięte! Warto postawić na nieoczywiste, nietuzinkowe produkty. Kto by pomyślał, że drabina lub lampa bez klosza może być ozdobą wnętrza? W stylu industrialnym tak właśnie jest! Jeśli szukasz ciekawych pomysłów, możesz zainspirować się produktami ze strony http://www.edinos.pl/. Teraz jest na to idealny moment! Jeśli znajdziesz coś dla siebie, skorzystaj z kodu rabatowego! Na hasło „edinos50” uzyskasz aż 50zł zniżki. Ruszaj na zakupy!

Wymarzony styl w zasięgu Twojej ręki

Osiągnięcie we wnętrzach stylu industrialnego wcale nie musi pochłonąć ogromnych zasobów pieniędzy. Jeśli zaaranżujemy wszystko z głową i pomysłem, spokojnie zmieścimy się w budżecie. Szczególnie, że w stylu industrialnym stawia się na produkty z duszą, często z widocznym upływem czasu. Dodatki możesz często stworzyć z posiadanych już artykułów. Jeśli stawiasz na nowe produkty, możesz kupować ze zniżką online! Połączenie idealne! 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *