RebelArt

Dekoracje, Wnętrza, Inspiracje

Budownictwo

Agregaty tynkarskie – gdzie kupić sprawdzony sprzęt?

Agregaty tynkarskie – gdzie kupić sprawdzony sprzęt?

Za pomocą agregatu tynkarskiego można efektywnie tynkować różnego rodzaju nawierzchnie – ściany, sufity, a także prowadzić inne prace, między innymi przygotowywać wylewki czy zaprawy. Gdzie kupić dobry agregat tynkarski, który sprawdzi się w pracach budowlano-wykończeniowych?

Kiedy warto zdecydować się na zakup agregatu tynkarskiego?

Urządzenie jak agregat tynkarski przeznaczone jest do prowadzenia tynkowania oraz innych prac, między innymi szpachlowania lub wykonywania wylewek podłogowych. Zapewnia on znaczne wsparcie w trakcie prac, oszczędzając czas i zapewniając ich wysoką jakość.

Na zakup agregatów tynkarskich najczęściej decydują się firmy, które działają w branży budowlano-wykończeniowej. Dzięki takiemu urządzeniu prace mogą przebiegać znacznie prędzej i z naciskiem na zadowolenie klientów, co przekłada się na efektywniejszy rozwój firmy i jej wyższe zyski.

Zatem zakup agregatu może być przyszłościową decyzją z punktu widzenia firmy, która chce postawić na intensywny rozwój w swojej branży.

Agregat tynkarski – jakie urządzenie wybrać?

W sprzedaży można znaleźć różne rodzaje agregatów tynkarskich. To urządzenia, które różnią się pomiędzy sobą parametrami technicznymi, co przekłada się również na ich zastosowanie oraz wydajność pracy.

Najlepiej nie oszczędzać na zakupie agregatu tynkarskiego, ale wybrać ataki sprzęt, który spełnia wszystkie rygorystyczne normy i posiada odpowiednie certyfikaty, w tym Certyfikat Europejski. Dobry agregat powinien być także urządzeniem niezawodnym, profesjonalnie wykończonym oraz niedrogim w eksploatacji. 

Warto zwrócić szczególną uwagę na parametry silnika, pompy i sprężarki tłokowej, a także na dodatkowe elementy wchodzące w skład zestawu. 

Dużym atutem będzie również możliwość korzystania w agregacie z różnych rodzajów materiałów w formie workowanej sypkiej oraz płynnej. To pozwoli na używanie urządzenia w różnych pracach – nie tylko podczas tynkowania.

Warto też zwrócić uwagę, czy producent oferuje łatwy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych do swojego urządzenia. Zapewnia je między innymi producent agregatów tynkarskich z Polskifirma Małek, która jest jednym z liderów w produkcji tego rodzaju maszyn z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Zapewnia ona również swoim klientom szybki i sprawny serwis w razie awarii.

Jaki sprzęt dobrać do agregatu tynkarskiego?

Dodatkowo przy zakupie agregatu tynkarskiego można dokupić dodatkowe komponenty, które pozwolą na używanie go w różnych miejscach.

Na uwagę zasługują silomaty, które pozwalają na łatwe tłoczenie suchej mieszanki bezpośrednio do agregatu z silosu, w którym są one przechowywane. To znaczne ułatwienie w prowadzeniu prac tynkarskich, ponieważ eliminuje konieczność ręcznego dosypywania materiałów do pojemnika w agregacie.

Firmy, które zajmują się prowadzeniem prac wykończeniowych, mogą również zdecydować się na dokupienie do agregatu tynkarskiego agregatu malarskiego, który znacznie ułatwia prowadzenie malowania ścian i sufitów we wnętrzach oraz elewacji budynków.

Dodatkowo dokupowane są również agregaty prądotwórcze, dzięki którym można korzystać z agregatów tynkarskich w miejscach, gdzie nie ma dostępu do prądu.

Udostępnij